31 қаңтар күні 2017 ж. Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университетінде «Кәусар» мәдени танымдық бірлестігінің жетекшісі, ҚР еңбек сіңірген артисі, профессор Кенжеғали Мыржықбайдың қолдауымен Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының абыройлы қызметкері, ҚР Суретшілер одағының мүшесі, суретші Жеңіс Кәкенұлының «Бұла» атты сурет көрмесі және көрермендермен кездесу-сұхбаты өтті.

Көрмеге жиырмаға жуық, «Сәйгүліктер семантикасы» сериясымен орындалған, кескіндеме-графикалық суреттермен қоса қала көріністері, музыка өнеріне арналған картиналар ілінді.

Әдетте, суретшілер қауымы өз шығармашылығын көрермендер назарына вернисаж арқылы ұсынумен ғана шектелсе, бұл көрме – көрермендермен сұхбат, сұрақ-жауап түрінде басқа аудиторияда жалғасқанымен ерекше. Музыка өнері иесінің сурет өнеріне жасаған үлкен құрметі, қолдауы деп түсінген абзал.

Іс шара барысында университет ұстаздары да сөз алып, суретшіге жүрек жарды пікірлерін түйіндеді.