2016 жылдың 8 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Музейінде суретшілер арасында өткізілген байқаудың қорытындысы жарияланды. Байқау Қазақстан Республикасының Ұлттық Олимпиада комитетінің 25 жылдығына арналады.

Байқау 7 ай бойы жалғасып, еліміздің кәсіби суретшілерінің 20 астам жұмыстарын жинады. Байқаудың шарты бойынша кескіндемеде Олимпизмнің идеологиясын айқындауға және қазақстандық спорттың 25 жылда жеткен жетістіктерін көрсету қажет болды.

Сарапшылар комиссиясының құрамына Қазақстан Республикасының Ұлттық Олимпиада комитетінің  Бас хатшысы Данияр Абылғазин, Көркемдік сыншы Ардақ Юсупова, Қазақстанның суретшілер одағының мүшесі Сейсенхан Махамбетов және Олимпиада чемпионы Серік Сәпиев кірген болатын.